יום ה', כה’ באדר תשע”ז
 
חזון בית הספר - מנהיגות מחוללת שינוי
בית הספר ע"ש יצחק שמיר בחולון חרט על דגלו ייחודיות בתחום המנהיגות. פיתוח כשירויות מנהיגותיות לטיפוח אזרחים אורייניים בעלי מצוינות ברמה הערכית, האישית והחברתית, המסוגלים להתמודד באופן מיטבי בעידן של שינויים.
תגובות: 0   צפיות: 153
כל הארועים, הפעילויות, הטיולים ועוד...הכנסו ללוח החודש.
תגובות: 0   צפיות: 81
אירועי השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת תשע"ז בבית הספר "יצחק שמיר" חולון

קרא עוד...
קרא עוד...
טקס לזכרו של יצחק רבין תשע"ז
היום ציינו 21 שנים להירצחו של ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין ז"ל. תלמידיי כיתה ה'2 בליווי המורה לים, ילדיי המקהלה והמורה למוזיקה שרון, הופיעו בטקס מרגש שהציג את רבין פועלו ותרומתו, בסיום הטקס הילדים הביעו תקווה לשלום ולאחווה בין איש לרעהו - יהי זכרו ברוך.
תגובות: 0   צפיות: 107
הסוכה שלנו
בחצר בית הספר ניצבת לה הסוכה שלנו, לבנה, יפה ומקושטת. במהלך הימים האחרונים הילדים שיחקו בהפסקה בסוכה, הכינו לכבוד החג קישוטים ותלו בתוכה, ישבו יחד עם המורה שמעו סיפורים, למדו ושוחחו על מהות החג, וגם חקרו את ארבעת המינים: אתרוג לולב הדס וערבה. חג סוכות שמח :)
תגובות: 0   צפיות: 31
יריד ההתרמה של בית ספר שמיר "מחבקים את יהלי"
ביום שישי 7.10 התקיים ברחבת בית ספר שמיר יריד מיוחד שכולו למען יהלי, תלמיד כיתה ג' מבית ספר התבור בחולון. נציגות הורית, וועדים, תלמידים עמדו בדוכנים השונים בחצר בית הספר ומכרו תבשילים, עוגות,חלות, קופסאות עוגיות, ג'חנון, סלסילות שי, פרחים, עציצים ועוד מיני פינוקים. כל הקהילה לקחה חלק בהצלחת היריד לטובת יהלי. שיזכה לרפואה שלמה והחלמה מהירה.
תגובות: 0   צפיות: 30
פרויקט חונכות תשע"ז
פרויקט חונכות "שמיר" יוצא לדרך... תלמידיי כיתות ה' מלווים במהלך השנה את שכבת א' בהפסקות האוכל ובחצר, תומכים ועוזרים, מלווים ברגעים קשים ובחוויות יומיום, מכינים פעילויות ויוצרים יחד, ובכך מקלים עליהם את המעבר מהגן לבית הספר. במהלך השבוע האחרון התקיימו שיעורים משותפים ופעילויות יצירה.
תגובות: 0   צפיות: 36
"חולמים בחולון" פרויקט שכבת ד'
במהלך השנה האחרונה תלמידיי שכבת ד' עבדו ולמדו בפרויקט מנהיגות ייחודי, שהביא לידיי ביטוי יוזמה של ילדים לשיפור וקידום העיר חולון. פרויקט זה כלל בעיקר שכלול כישורים מנהיגותיים וחברתיים ושיפור מיומנויות הכתיבה. במהלך הפרויקט התלמידים פעלו בקבוצה למען רעיון משותף, יצרו דגמים להמחשה, ומפות חשיבה, ובסיום כתבו ונסחו מכתבים רשמים לראש העיר, מר ממוטי ששון, והציגו רעיונותיהם. המכתבים הועברו לידיי עיריית חולון - מקווים שהרעיונות היפים של הילדים יהוו השראה ויתרמו לעיר.
תגובות: 0   צפיות: 39
תגובות: 0   צפיות: 39
תגובות: 0   צפיות: 0
התערוכה
תלמידיי בית הספר קראו ויצרו בעקבות קריאה בבית הספר, והשנה נוספה לתערוכה מצגת תוצרים דיגיטליים מרשימה.התוצרים יוצגו במהלך השבוע בספרייה, ע"פ לו"ז מסודר כל כיתה תבקר ותצפה בתערוכה.כל הכבוד לכל היוצרים - המשיכו להרבות בקריאה.
תגובות: 0   צפיות: 21
שבוע הספורט והבריאות בשמיר
במהלך השבוע האחרון התקיים שבוע מקסים מלא בהרצאות של שחקנית כדורגל מקצועית -מור אפריים, אריק זאבי הגודקא , הרצאה של שופט כדרוגל בינלאומי-לירן ליאני , פעילות לשכבות הצעירות עם רועיקי מצחיקי בתחום הספורט, התקיימו הפעלות ספורטיביות ולשיא הוצג מופע אקרובטיקה של 92 תלמידים.תודה למורות לחנג טל דואני על הפקת השבוע והפקת המופע. ותודה לשרון אורן המורה לחנ"ג."נפש בריאה בגוף בריא "
תגובות: 0   צפיות: 29
פורימון "שמיר"
ככה חוגגים פורים אצלנו... תחנות משחק ברחבת המגרש, חדרי חושך מפחיייידים, מופע מוזיקלי באולם הספורט, מדבקות קעקועים, פופקורן וממתקים, משלוחי מנות ותצוגת תחפושות מרשימה...תודה ענקית למורה נטעלי על הפקת השבוע המדהים הזה, לצוות בית הספר שעמל וטרח ולהורים המקסימים שעוזרים ועומדים לצידנו בכל האירועים.
תגובות: 0   צפיות: 36
העדלאידע של בית הספר יצחק שמיר
הבוקר ציינו בשמחה גדולה את עדלאידע של שמיר.התלמידים יצאו מן הכיתות לבושים בתחפושות של עמים וארצות לצלילי מוזיקה עם אווירה ססגונית ופורימית - החגיגה הייתה גדולה! הפעילות נערכה לאחר הכנות מדהימות של קרן קרב "שמים לב", וזאת לאחר למידה של חודשים סביב נושא עמים ומדינות.תודה למורות קרן קרב: ריקי, חני, מיטל , מירב ומלי.חג פורים שמח!!!
תגובות: 0   צפיות: 24
יום פיג'מות ויום הפוך
היום חברי מועצת התלמידים ניהלו את בית הספר ותלמידי כיתות ה'-ו' הפכו למורים צעירים ומלמדים בכל הכיתות למשך שעתים.למנהל בית הספר , סגניות , יועצת, אב בית , מאבטח ועוד התלוו נציגי התלמידים למדו על התפקיד ואף התנסו לאורך השעתיים הראשונות. ביום זה יש מסר חברתי חשוב : מסר של אמונה בחברי המועצה ותלמידי כיתות ה'-ו' , שהם הגיעו לבשלות ומסוגלים להוביל , להנהיג ולקחת אחריות .
תגובות: 0   צפיות: 33
הפסקה שכולה יצירה וצבע לכבוד פורים
מוקדם בבוקר חיכו ילדי מועצת התלמידים המדהימים לכל באי בית הספר עם פתקים של "בוקר טוב" בכובעים צבעוניים, בהמשך היום כל תלמידיי בית הספר יצרו, איפרו והתקשטו במהלך ההפסקות. תודה לרכזת החברתית נטעלי ולכל הצוות הורים ומורים שעזרו בהפקת היום המשמח הזה. שבוע פורים שמח :)
תגובות: 0   צפיות: 56
school in the city שכבת ד' ב"שמיר"
תלמידיי שכבת ד' בבית הספר השתתפו בתכנית ייחודית של המוזיאון לעיצוב ועיריית חולון. במסגרת הפרויקט הילדים למדו על תהליך העיצוב משלב הרעיון ועד לתוצר הסופי. סדנאות של שלושה ימים שהיו לחוויה בלתי נשכחת לכולנו - גאווה לעיר חולון.
תגובות: 0   צפיות: 15
שכבת ד' מסכמת נושא במולדת - ארצות המוצא שלנו
ביום שישי סיכמו ילדיי שכבת ד' במסגרת שיעורי מולדת את הנושא "ארץ המוצא של משפחתי". הילדים שיתפו הציגו כל אחד בדרכו מנהגים מיוחדים, הביאו חפצים ומאכלים שונים שעברו במשפחתם מדור לדור.
תגובות: 0   צפיות: 71
מנהיגות בשכבת ה'
כחלק מתכנית לימודי המנהיגות בבית הספר התנסו היום תלמידי כיתות ה' בשיתוף פעולה כשהמטרה בנייה של מגדל ללא דיבור ואחר כך התנסות עם דיבור. התלמידים התנסו להוביל ולהיות מובלים...תלמידי שמיר מנהיגים את העתיד!
Comments: 0   Hits: 16
תלמידי בית ספר יצחק שמיר נרתמו למבצע ג'וחא .כל תלמיד/ה הביא חטיף ומשקה ממותק לחיילי צה"ל וכל זאת לזכר החייל רס"ן יוחאי קלנגל שנהרג בהר דב בינואר 2015.שנדע תמיד לתת ולזכור .
יום כתום וט"ו בשבט בשמיר
במסגרת תכנית קידום הבריאות וחג ט"ו בשבט קיימנו היום בבית הספר את "היום הכתום". תלמידי המועצה העבירו הרצאה בדבר חשיבות שתיית מיץ תפוזים, ובנוסף הכינו לכלל תלמידי ביה"ס 840 תלמידים משקה תפוזים טרי ומרענן. בנוסף בכיתות השונות לימדו על ט"ו בשבט , הכינו עציצים למשפחה ואף הכינו תערובת להכנת עוגות מפירות יבשים.חג שמח !
תגובות: 0   צפיות: 41
תגובות: 0   צפיות: 46
עם הספר בבית ספר שמיר
ב"שמיר" מעודדים את התלמידים לקרוא ולאהוב ספרים. במסגרת עידוד הקריאה התקיימה פעילות "אני ממליץ" בכיתה א הינה פעילות מקסימה בשיתוך הורי השכבה. בכל שבוע מגיע הורה אחר, ויחד עם ילדו מציגים בפני הכיתה את הספר האהוב על התלמיד/ה ומקיימים פעילות לכלל הכיתה. הרעיון חשיפה אל עולם הספרים והעצמה של התלמיד המציג בפני כלל התלמידים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 15
דמוקרטיה בשמיר - בחירות תשע"ו
דמוקרטיה היא לא סתם סיסמה בבית ספר יצחק שמיר.במהלך השבועות האחרונים התעסקו התלמידים בבחירות למועצת תלמידים.התלמידים הכינו מצעים ,שלטים , נאמו והיום הגיעו לשיא -בחירות סופיות.התלמידים למדו במשך החודש את ערכי הדמוקרטיה ובטוחים אנחנו שתבחר מועצה ראויה שתייצג את כלל התלמידים.
תגובות: 0   צפיות: 62
פורים
קרא עוד...
קרא עוד...
רגע לפני, מתכוננים לשנת הלימודים תשע"ז.
פינת יועצות   |  מנהלה   |  הנהגת הורים   |  דבר המנהל
קרא עוד...
מנהיגות - הייחודיות שלנו
אירועי החודש בשמיר
הספרייה שלנו
גולשים בטוח
תכנית התקשוב
תוכנית קרב
מפתח הלב
בטיחות בדרכים
חדר משאבים בנושא מנהיגות
חינוך גופני
האומנות שלנו
מחשבים
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS